Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
Highslide JS
RONNY PERSSON

Produktspecialist


Utbildningar Demonstrationer
Utprovningar

Distrikt:
EJE GRENNBORG

Produktspecialist


Utbildningar Demonstrationer
Utprovningar

Distrikt:
MAGNUS APPELIN

Produktspecialist


Utbildningar Demonstrationer
Utprovningar

Distrikt:
THERESE AHLQVIST

Försäljningschef
Produktspecialist
Ej drivaggregat
Utbildningar Demonstrationer
Utprovningar

Distrikt:
PELLE VESTERLUND

Produktspecialist


Utbildningar Demonstrationer
Utprovningar

Distrikt:
In House - Spånga

Tel:
: 08-564 738 51

ronny@panthera.se
Jönköping, Kalmar, Kronoberg, Blekinge
Orups sjukhus,


Tel: 08-557 608 75
eje@panthera.se
Skåne, Halland, Västra Götaland



Tel: 08-557 608 84
magnus@panthera.se
(Ej drivaggregat)
Stockholm, Uppsala, Västmanland, Östergötland


Tel: 08-564 738 52
therese@panthera.se
Västernorrland, Jämtland, Västerbotten, Norrbotten



Tel: 08-557 608 88
pelle@panthera.se
Highslide JS
Highslide JS
HELENA LEMOINE

Exportansvarig
Produktchef

Utbildningar Demonstrationer
Utprovningar

Distrikt:

JAN BEBENEK

Produktspecialist

Drivaggregat
Utbildningar Demonstrationer
Utprovningar

Distrikt:



Stockholm





Tel: 08-557 608 77
helena.lemoine@panthera.se
(Alla produkter)
Värmland, Örebro, Dalarna, Sörmland, Gotland, Gävleborg
(Endast drivaggregat) Stockholm, Uppsala, Västmanland, Östergötland,

Tel:08-557 608 90
jan.bebenek@panthera.se
Du är här: start / kontakt / produktspecialister

PRODUKTSPECIALISTER

VEM ÄR MIN PRODUKTSPECIALIST? Klicka på din region på kartan nedan

Ronny Jan Eje Eje Eje Jan Milja Pelle Jan Therese Jan Jan Magnus Eje Therese Jan- Drivaggregat Eje Eje Ronny Milja Pelle Ronny Therese Ronny Ronny Magnus Eje Therese Therese
Panthera AB • Gunnebogatan 26 • 163 53 Spånga • Sweden • panthera@panthera.se • Tel: +46-8-761 50 40
>