PASSAR TILL
S2 / S3 NEJ / NEJ
S2 kort / S3 kort NEJ / NEJ
S2 kort-låg / S3 kort-låg NEJ / NEJ
S2 large / S3 large NEJ / NEJ
S2 swing / S3 swing NEJ / NEJ
S2 / S3 swing-kort NEJ / NEJ
U2 / U3 NEJ / NEJ
U2 light / U3 Light NEJ / NEJ
Bambino / Bambino 3 JA / JA
Micro NEJ
Panthera X NEJ

- Ett fotstöd (fotplatta), steglöst vinkelställbart

- Generös höjdjusterbarhet

- Förberett för Freewheel

- Justerbart i djupled

- Uppfällbar

- Förberedd för vristselar.

BENÄMNING ART.NR. ANTAL
Fotplatta B3 br 24 kpl 4234124 1
Fotplatta B3 br 27 kpl 4234127 1
Fotplatta B3 br 30 kpl 4234130 1
Fotplatta B3 br 33 kpl 4234133 1
Du är här: start / produkter / delar / fotstöd / Bambino 3

FOTPLATTA BAMBINO 3

Highslide JS
large image

SPRÄNGSKISS FOTPLATTA

Pos. Benämning   art.nr. antal
1 Fotplatta B3 sida kpl.Höger   4234017 1
2 Fotplatta B3 sida kpl.Vänster   4234016 1
3 Fotplatta B3 br 24 kpl (utan sidor)   4234324 1
  Fotplatta B3 br 27 kpl (utan sidor)   4234327 1
  Fotplatta B3 br 30 kpl (utan sidor)   4234330 1
  Fotplatta B3 br 33 kpl (utan sidor)   4234333 1
4 Bussning sexkant B3 Ej separat beställningsbar, ingår i pos.11 4234025 2
5 NitbrickaNB 6x16x1 fzb Ej separat beställningsbar, ingår i pos.11 8000616 3
6 Bult MELC6S M6x20 FZSV DL Plast Ej separat beställningsbar, ingår i pos.11 6004620DL 2
7 Fästbussning_sidoskydd   7001020 2
8 Anti-halktejp B3 br 24   4234012 1
Anti-halktejp B3 br 27   4234013 1
  Anti-halktejp B3 br 30   4234014 1
  Anti-halktejp B3 br 33   4234015 1
9 Hälband B3 vänster   4234028 1
10 Hälband B3 höger   4234027 1
11 Monteringssats fotplatta B3 Består av pos (4, 5, 6) x 2 4234005 PAR

SPRÄNGSKISS SIDA

Pos. Benämning   art.nr. antal
1 Klämma B3 Höger Ej separat beställningsbar, ingår i pos.11 4234019 1
  Klämma B3 Vänster Ej separat beställningsbar, ingår i pos.11 4234018 1
2 Gångjärnsklämma B3 Ej separat beställningsbar, ingår i pos.11 4234020 1
3 fjädrande rörpinne 3x24 Ej separat beställningsbar, ingår i pos.11 9000324 1
4 Bult MC6S M6x18 12.9 FZSV   6002648 2
5 Vridbart stag B3   4234021 1
6 Fästbussning_sidoskydd   7001020 1
7 Bult MELC6S M6x12, FZSV 6004612 2
8 NitbrickaNB 6x16x1 fzb   8000616 2
9 Stopp-knopp B3   4234022 1
10 Sida Fotplatta B3 Höger   4234023 1
  Sida Fotplatta B3 vänster   4234024 1
11 Klämma B3 Sida kpl höger Består av POS 1, 2 ,3 4234042 1
  Klämma B3 Sida kpl vänster Består av POS 1, 2 ,3 4234041 1

SPRÄNGSKISS FÖRSTÄRKNINGSKIT FREEWHEEL

Pos. Benämning   art.nr. antal
  Förstärkning kit till FW B3 br24   4234224 1
  Förstärkning kit till FW B3 br27   4234227 1
  Förstärkning kit till FW B3 br30   4234230 1
  Förstärkning kit till FW B3 br33   4234233 1
1 Alu-profil FW-förstärkning B3 24   4234029 1
  Alu-profil FW-förstärkning B3 27   4234030 1
  Alu-profil FW-förstärkning B3 30   4234031 1
  Alu-profil FW-förstärkning B3 33   4234032 1
2 Mutter DIN 934 M5 M6M FZSV Ej separat beställningsbar, ingår i 4360040 7000053 2
3 Bricka BRB stål 5,3x10x1 fzb   8000510 2
4 Bult MC6S 8.8 M5x6  FZsvart   6002562 2
5 Bult MLC6S M6x18 FZSV   6002619 2
6 Fästbussning sidoskydd Ej separat beställningsbar, ingår i 4360040 7001020 1
7 Bricka NB 6x16x1 fzb   8000616 2
8 Stag 5 spår FW för B3   4360038 1
9 Bult MC6S M6x20 12.9 FZSV  Ej separat beställningsbar, ingår i 4360040 6002621B 1
10 Bult MF6S M6x35 försänkt insex FZSV Ej separat beställningsbar, ingår i 4360040 6007635D 1
11 Klämma standard   4600008 1
12 Klämma std med gänga M6   3331505 1
13 Monteringssats Profil B3 för FW   4360039 SATS
14 Monteringssats Stag B3 FW   4360040 SATS
.
.